Štěpkovač GreenMech EVO 165DT

Představujeme Vám zbrusu novou řadu štěpkovačů GreenMech EVO 165, která přináší novou definici pojmu štěpkovač. Tento štěpkovač vznikl přesně podle požadavků našich zákazníků a je připraven splnit všechny úkoly, které před něj postavíte.

Model GreenMech EVO 165DT je poháněn výkonným dieselovým motorem Vanguard o výkonu 25 hp, který zaručuje spolehlivý a efektivní provoz. Dvojice horizontálních hydraulicky ovládaných podávacích válců umožňuje plynulý přísun materiálu k nožům, zatímco kulaté štěpkovací nože Disc-Blade zajišťují bezkonkurenční štěpkovací výkon.

Výsuvné pásy umožňují dostat Váš štěpkovač i do nejužších prostor a zároveň po roztažení zajistí maximální stabilitu. Vysoká světlá výška 194 mm usnadní pohyb v náročném terénu a přepínač Jízda/Štěpkování zvyšuje Vaši bezpečnost. Skládací platforma pro řidiče Vám umožní pohodlnou jízdu za štěpkovačem.

Veliká vstupní násypka umožňuje štěpkování i složitě rozvětvených kusů dřeva a snižuje tak nutný počet ořezů motorovou pilou, šetří Vám čas i peníze. Plovoucí ochranný rám zajišťuje bezpečné a rychlé zastavení podávacích válců z každého místa a nastavitelná rychlost podávacích válců umožňuje regulaci přísunu materiálu a nastavení velikosti štěpky.

Tento štěpkovač GreenMech EVO 165DT je skutečně špičkový stroj, který přináší nejmodernější technologie a nejlepší výkon na trhu. Ušetřete svůj čas a peníze s tímto dokonalým štěpkovačem od GreenMech.

Potřebujete půjčit štěpkovač? Vyzkoušejte naši půjčovnu, štěpkovač EVO 165DT je také k dispozici v široké síti půjčoven Zeppelin.