SHERPA má téměř půl století zkušeností ve vývoji a výrobě kompaktních mininakladačů na kolovém i pásovém podvozku. Nabízejí stroje poháněné elektromotorem nebo konvenčním spalovacím motorem. Spolu s širokou nabídkou příslušenství tvoří systém SHERPA to pravé pro každý projekt.

Proč je SHERPA jedinečná?

100% výkon

Každý mininakladač SHERPA byl navržen tak, aby v sobě kombinoval kompaktní rozměry a obří sílu. Nepracujte tvrdě, pracujte chytře!

100% jednoduchost

Práce s mininakladači SHERPA je tak snadná jak jen může být. Promyšlená technická řešení Vám zaručují maximální ovladatelnost a bezpečnost. Jednoduchá konstrukce navíc usnadňuje údržbu a prodlužuje životnost stroje.

100% všestrannost

Kompaktní rozměry, velký výkon, jednoduché ovládání, desítky možných nástavců. Mininakladače SHERPA dokáží splnit každý úkol, který před ně postavíte.

100% odolnost

Při výrobě mininakladačů SHERPA byly použity pouze prvotřídní materiály a výrobní postupy. Výroba podléhá nejpřísnějším standardům, tak aby Vám stroj dobře sloužil po dlouhá léta.

100% efektivita

Od prvního nastartování mininakladače SHERPA ucítíte jeho výhody, Vaše práce bude pohodlnější, kvalitnější, rychlejší a hlavně bezpečnější. Nebudete pracovat tvrději, ale chytřeji!

Kontaktujte nás

Máte zájem o více informací, předvedení či půjčení stroje? Ozvěte se nám!