Mininakladače BOXER

Úvod / Stroje / Nakladače a bagry / Mininakladače BOXER

Boxer Equipment vyvíjí širokou škálu lehkých, avšak odolných strojů, pro které je typický dechberoucí výkon. Větší nosnost, vyšší rychlost, rychlejší kopání. To vše nabízí mininakladače Boxer. Boxer je jedním z nejvšestranějších, nejspolehlivějších a nejproduktivnějších mininakladačů na světě.

Mininakladač BOXER 375

Mininakladač BOXER 385D

Mininakladač Boxer 600HD

Mininakladač BOXER 700HDX

Boxer přestdavuje kompaktní univerzální smykem řízený nakladač. Inovativní stroj, který snižuje náklady a přispívá ke zlepšení prostředí pro život a práci, ve kterých lidé žijí a pracují. Navržen tak aby z náročné ruční práce udělal snadnou rutinu. Mininakladače Boxer poskytují ekonomické a spolehlivé řešení pro zahradníky, zedníky a spoustu dalších profesí.

Boxer Equipment nabízí kompaktní univerzální nakladače 375, 385D, 600HD a 700HDX, ke kterým lze připojit více než 50 různých nástrojů. Standardní rychloupínací systém Boxer umožňuje uživateli snadno a rychle ke stroji připojit lopatu, vidlici, vrták a mnoho dalšího.

Mininakladač Boxer řady 700 navíc nabízí výsuvný pásový podvozek tak aby stroj snadno projel i prostory užšími než 90 cm.

Kontaktujte nás

Máte zájem o více informací, předvedení či půjčení stroje? Neváhejte nás  kontaktovat.