Boxer Equipment vyvíjí širokou škálu lehkých, avšak odolných strojů, pro které je typický dechberoucí výkon. Větší nosnost, vyšší rychlost, rychlejší kopání. To vše nabízí mininakladače Boxer. Boxer je jedním z nejvšestranějších, nejspolehlivějších a nejproduktivnějších mininakladačů na světě.


Boxer přestdavuje kompaktní univerzální smykem řízený nakladač. Inovativní stroj, který snižuje náklady a přispívá ke zlepšení prostředí pro život a práci, ve kterých lidé žijí a pracují. Navržen tak aby z náročné ruční práce udělal snadnou rutinu. Mininakladače Boxer poskytují ekonomické a spolehlivé řešení pro zahradníky, zedníky a spoustu dalších profesí.

Boxer Equipment nabízí kompaktní univerzální nakladače 375, 385D, 600HD a 700HDX, ke kterým lze připojit více než 50 různých nástrojů. Standardní rychloupínací systém Boxer umožňuje uživateli snadno a rychle ke stroji připojit lopatu, vidlici, vrták a mnoho dalšího.

Mininakladač Boxer řady 700 navíc nabízí výsuvný pásový podvozek tak aby stroj snadno projel i prostory užšími než 90 cm.

Kontaktujte nás

Máte zájem o více informací, předvedení či půjčení stroje? Ozvěte se nám!