Britská společnost GreenMech Ltd. byla založena společností Turner Development Ltd. UK za účelem vývoje, výroby a prodeje široké řady štěpkovačů a drtičů zeleného odpadu. Má více než 30-leté zkušenosti  v navrhování a výrobě strojů pro údržbu zeleně, štěpkovačů a drtičů určených pro zpracování zeleného odpadu a dřevních zbytků. Jen málo výrobců se může pochlubit takovým zázemím a zkušenostmi, jako tým GreenMech.

Česká společnost GreenMech, s.r.o. byla založena na počátku roku 2001. Poskytuje služby v oblasti ekologie a likvidace odpadů. Zákazníkům nabízí štěpkovače, které představují perfektní poměr mezi výkonem a cenou. Spolu s nízkými provozními náklady a s bezkonkurenčním poprodejním servisem, představují štěpkovače GreenMech jasnou volbu.

V nabídce se objevují štěpkovače s vlastním motoremštěpkovače za traktor a štěpkovače na pásech (samochodné štěpkovače). Ty jsou vybaveny patentově chráněným kruhovým ostřím DiscBlade, které se vyznačuje dlouhou životností, nižší hlučností, lepšími štěpkovacími vlastnostmi, snadnou montáží a v neposlední řadě úsporou nákladů oproti klasickému rovnému ostří.

Společnost GreenMech vyrábí štěpkovače podle normy ISO 9001. Díky tomu si zákazníci mohou být jisti, že štěpkovače, které kupují, splní veškeré jejich požadavky na výkon a kvalitu.

Inovované návrhy strojů společnosti GreenMech i nadále zaujímají přední postavení na trhu. Štěpkovače GreenMech pravidelně získávají ocenění za nejlepší inovace.