Britská společnost GreenMech Ltd., založena v roce 1993 společností Turner Development Ltd. UK, se specializuje na vývoj, výrobu a prodej široké škály štěpkovačů a drtičů zeleného odpadu. S více než třicetiletými zkušenostmi v oboru navrhování a výroby strojů pro údržbu zeleně, štěpkovačů a drtičů určených pro zpracování zeleného odpadu a dřevních zbytků, GreenMech patří k nejzkušenějším výrobcům v oboru.

Nabídka

V nabídce společnosti se objevují štěpkovače s vlastním motorem, za traktor  a samochodné štěpkovače na pásech. Ty jsou vybaveny řadou patentově chráněných prvků, např. kruhovým ostřím DiscBlade, které se vyznačuje dlouhou životností, nižší hlučností, lepšími štěpkovacími vlastnostmi, snadnou montáží a úsporou nákladů oproti klasickému rovnému ostří. Dále protizátěžovým systémem No-Stress. U Samochodných strojů nabízíme revoluční systém výsuvných pásů SAFE-Trak a nezávislý náklon SURE-Trak Spolu s nízkými provozními náklady a s bezkonkurenčním poprodejním servisem, představují štěpkovače GreenMech jasnou volbu.

GreenMech vyrábí štěpkovače podle normy ISO 9001, což zaručuje, že štěpkovače splní veškeré požadavky zákazníků na výkon a kvalitu. Výjimečnost inovovaných návrhů strojů společnosti GreenMech, včetně jejich štěpkovačů, je uznávána na celém trhu, což potvrzují i četná ocenění za nejlepší inovace.

GreenMech v ČR

Česká společnost GreenMech, s.r.o. byla založena v srdci jižní Moravy na počátku roku 2001.  Od té doby se její portfolio rozšířilo i o štípače, zametače mininakladače, minibagry a akumulátorové nářadí. Poskytuje služby v oblasti ekologie a likvidace odpadů a nabízí stroje, které představují perfektní poměr mezi výkonem a cenou.

Máte zájem o další informace či předvedení stroje? Kontaktujte nás. Nabízíme Vám i možnost zapůjčení stroje a to přímo od nás či skrze širokou síť partnerských půjčoven.