Štípače dřeva

Štípače

Příslušenství ke štípačům

Příslušenství

Společnost GreenMech, s.r.o. ve spolupráci s AMR – Vaše spolehlivé řešení pro přípravu dřeva

GreenMech, s.r.o. je českým distributorem špičkových a vysoce spolehlivých štípačů, štípaček na dřevo a pil od renomované francouzské společnosti AMR. Tyto vynikající výrobky jsou určeny jak pro domácí, tak i pro profesionální využití, jako je zpracování palivového dřeva pro živnostníky a firmy.

Kladen je vždy důraz na vysokou kvalitu provedení, bezpečnost při provozu a dlouhou životnost štípačů. Naše štípače a štípačky jsou vybaveny hydraulickým systémem, díky kterému jsou spolehlivé, bezpečné a velmi výkonné, šetří čas i Vaši energii.

Dřevo – nejekonomičtější forma topení

V posledních letech se zvyšuje zájem o topení dřevem, jelikož ceny plynu a elektřiny trvale rostou. Štípače AMR jsou hojně rozšířeny především ve Francii, Německu, Švýcarsku, Nizozemí a v dalších státech západní a střední Evropy, včetně České a Slovenské republiky (naší firmou).

Je důležité myslet na kvalitní nástroje (pily, sekery, klíny), protože zpracování a štípání dřeva je časově i fyzicky náročnou prací. Naše štípače jsou nabízeny v provedení jak horizontálním, tak vertikálním a s štípací silou od 6 do 28 tun. Štípač se skládá z robustního rámu, hydraulické nádrže, čerpadla, pístu, štípacího klínu a ovládacích prvků, které dbají na Vaši bezpečnost.

Pohon a transport

Naším cílem je spokojenost každého zákazníka, proto nabízíme stroje s pohonem na elektromotor, nesené za traktorem s pohonem přes hydrauliku nebo vývodovou hřídel traktoru či kombinaci těchto různých typů pohonu.

Štípače lze vybavit transportními kolečky, tříbodovým závěsem k traktoru, vybrané modely mají přípravu pro lyžiny vysokozdvižného vozíku a nabízíme i model na podvozku schváleného k provozu na pozemních komunikacích jako přívěs.

Kontaktujte nás

Máte zájem o více informací či o předvedení/zapůjčení stroje? Neváhejte se na nás obrátit.