Štípače dřeva

Štípače

Příslušenství ke štípačům

Příslušenství

Společnost GreenMech, s.r.o. Vám přináší špičkové a vysoce spolehlivé štípače a štípačky na dřevo od francouzské renomované společnosti AMR

Francouzský výrobce AMR nabízí štípače a štípačky dřeva, jak pro domácí, tak především pro profesionální využití (např. pro živnostníky nebo firmy, kteří zpracovávají palivové dřevo).

Důraz je vždy kladen na vysokou kvalitu provedení, bezpečnost při provozu a dlouhou životnost štípačů.

Topení dřevem:

V posledních letech se zvyšuje zájem o topení dřevem, jelikož ceny plynu a elektřiny trvale rostou. Zpracování dřeva se tak jeví jako nejekonomičtější formou topení. Při zpracování dřeva se určitě vyplatí myslet na kvalitní nástroje (pily, sekery, klíny), protože zpracování a štípání dřeva je časově i fyzicky náročnou prací. My Vám nabízíme  hydraulické štípače a štípačky od společnosti AMR, které jsou spolehlivé, bezpečné a velmi výkonné. Šetří čas i Vaši energii! 

Kde jsou štípače rozšířeny?

Štípače AMR jsou hojně rozšířeny především ve Francii, Německu, Švýcarku, Nizozemí a v dalších státech západní a střední Evropy, včetně České a Slovenské republiky (naší firmou).

Co Vám nabízíme?

Štípače a štípačky jsou nabízeny v provedení, jak horizontálním, tak vertikálním. V naší nabídce naleznete stroje o štípací síle 6 až 28 tun.

Štípač se skládá z robustního rámu, hydraulické nádrže, čerpadla, pístu, štípacího klínu a ovládacích prvků, které dbají na Vaši bezpečnost.

Jak lze štípače připojit?

Naším cílem je spokojenost každého zákazníka a proto Vám nabízíme stroje s pohonem na elektromotor, nesené za traktorem s pohonem přes hydrauliku nebo vývodovou hřídel traktoru (kardan). kombinaci těchto připojení.

Štípače s vlastním motorem?

Speciální kategorii tvoří mobilní štípače na podvozku s benzínovým nebo dieselovým agregátem takženým za osobním automobilem. Jednoduše si štípač dovezete přímo tam, kam právě potřebujete.

Záruka?

Každý z nabízených strojů je 100% evropským výrobkem. Při koupi nového stroje Vám zaručujeme jeho původ a také kvalitu osvědčením. Na všechny nové stroje je poskytována záruka 24 měsíců.