Štěpkovače

Úvod / Stroje / Štěpkovače

Přívěsné za automobil

Samochodné

Za traktor

O štěpkovačích

Společnost GreenMech Ltd. UK je předním výrobcem štěpkovačů s více než 30 lety zkušeností. Naše stroje řad Arborist, ChipMaster a EVO jsou vyvinuty s důrazem na bezpečnost, spolehlivost a výkon. S neustálým zlepšováním a získáváním zpětné vazby od našich zákazníků jsme vytvořili štěpkovače, které splňují nejvyšší standardy v této oblasti.

Všechny naše stroje jsou vybaveny patentovanými technologiemi, jako je „Disc-Blade“ řezací systém, který umožňuje rychle a efektivně zpracovávat větve a další organický materiál.

Naše štěpkovače jsou nejen bezpečné, spolehlivé a výkonné, ale jsou také nejtišší v této třídě. Díky tomu jsou ideální volbou pro arboristy a další profesionály, kteří pracují v obydlených oblastech. Navíc jsou naše štěpkovače snadno udržovatelné a nabízíme komplexní servisní služby pro naše zákazníky.

Se strojem od společnosti GreenMech získáte výkonného, spolehlivého a bezpečného pomocníka, který Vám bude pomáhat ve Vaší práci po mnoho let.

Základní vlastnosti štěpkovačů GreenMech

  Maximální průměr větví: 220 mm
  Připojení: traktor, automobil, nebo samochodné pásové
  Patentovaný systém diskových nožů Disc-Blade pro efektivní a ekonomičtější řezání
  Protizátěžový systém No Stress pro plynulý chod a snížení opotřebení
  Otočný výfuk štěpky o 360° pro snadné ovládání
  Nejtišší chod ve své třídě

Technologie Disc-Blade

Disc-Blade je unikátní, patentovaný, systém pro profesionální štěpkovače od firmy GreenMech. Oproti ostatním štěpkovačům na trhu je tišší, nabízí výrazně vyšší životnost a jednodušší údržbu.

Jak to funguje?

Disc-Blade používá kotoučové ostří, které využívá pouze 1/3 obvodu. Jakmile se ostří otupí, jednoduše jej pootočíte, což Vám ztrojnásobí čas do broušení. Štěpkovače navíc patří k nejhlučnějším strojům v arboristice, kulaté ostří však štěpkuje daleko tiššeji, Disc-Blade tak chrání váš sluch a činí Vaši práci bezpečnější a pohodlnější.

Proč Disc-Blade šetří čas a peníze?

Rovné ostří je více náchylné k poškození a vyžaduje častější výměnu. Po nabroušení a opětovném nasazení je nutné u rovného ostří seřídit vzdálenost mezi ostřím a protinožem. U kotoučového ostří to však není nutné, protože se brousí zezadu a přední část zůstává zachována. Štěpkovače dodáváme i s náhradní sadou nožů, můžete tak prodloužit životnost nože až o 600 %.

Jednoduchým srovnáním zjistíte, že systém Disc-Blade šetří nejenom čas, ale i peníze. U běžných štěpkovačů je nutné ostří brousit po 23 – 50 hodinách a po 200 hodinách ho vyměnit. S Disc-Blade můžete pracovat 150 – 170 hodin s jednou sadou nožů, aniž byste museli nože nabrousit nebo vyměnit.

Snadný přístup k ostří

Všechny štěpkovače mají společnou jednu věc, a to snadný přístup k nožům pro provádění údržby, jejich natáčení nebo výměny.

Výfuk štěpky otočný o 280°

Přesná, rychlá, jednoduchá regulace směru výfuku štěpky, nasměrujte ji přesně tam,, kde ji potřebujete. Už se nemusíte bát, že by štěpka letěla někam, kam nechcete. S GreenMech můžete být vždy přesní a efektivní.

Výsuvný podvozek SAFE-Trak a naklápěcí systém SURE-Trak

Společnost GreenMech je průkopníkem v oblasti pásových štěpkovačů. Patentovaný systém výsuvného podvozku SAFE-Trak umožní i velkému samochodnému stroji průjezd úzkými prostory. Systém lze rozšířit i o samostatný náklon jednotlivých pásů SURE-Trak se kterým můžete bezpečně pracovat i v tom nejnáročnějším terénu.

Hydraulické podávací válce

Všechny štěpkovače mají regulovatelné hydraulické podávací válce. Ty pomáhají a usnadňují obsluze práci při práci se štěpkovačem.

Velká násypka

Všechny štěpkovače mají širokou násypku pro snadné zakládaní štěpkovaného materiálu. Štěpkovač snadno zpracovává rozvětvený materiál.

No-Stress Power Control

Moderní protizátěžový systém od firmy GreenMech, reguluje rychlost podávacích válců a chrání tak motor před přetížením.

Kontaktujte nás

Chcete si stroj z naší nabídky vyzkoušet? Kontaktujte nás nebo si ho pronajměte v jedné z našich partnerských půjčoven po celé České republice.

Výrobce si vyhrazuje právo na změny.

Novinky a aktuality

Dřevo patří na paletu

Dřevo patří na paletu

Představujeme nový hydraulický paletizátor od AMR, navržený pro maximálně efektivní balení palivového dřeva. K dispozici jsou varianty s jedním nebo dvěma bubny a pohon přes 400 V elektromotor nebo PTO traktoru, Příslušenství zahrnuje kulaté a čtvercové bubny a...

číst více
Nový Katalog AMR pro roky 2024 a 2025!

Nový Katalog AMR pro roky 2024 a 2025!

S radostí Vám představujeme nový, kompletně do češtiny přeložený katalog štípačů, pil a příslušenství od renomované společnosti AMR. Tento katalog pro roky 2024 a 2025 nabízí detailní přehled všech produktů na jednom místě. Co v katalogu najdete? Štípače: Široký výběr...

číst více
Získejte dotaci na lesnickou techniku!

Získejte dotaci na lesnickou techniku!

Jste majitelem lesa o rozloze alespoň 3 ha? Využijte jedinečnou příležitost od Státního zemědělského intervenčního fondu, který nabízí až 50% dotaci na moderní lesnické technologie. Tato nabídka je součástí programu „Technologické investice v lesním hospodářství“ a je...

číst více