Štěpkovač Greenmech Arborist 150P

Úvod / Stroje / Štěpkovače / Štěpkovače přívěsné za automobil / Štěpkovač Greenmech Arborist 150P

Štěpkovač GreenMech Arborist 150P

Štěpkuje až do průměru 150 mm
Benzinový motor Vanguard s vzduchovým chlazením o výkonu 37 hp
Štěpkovací technologie Disc-Blade
Dvojice hydraulicky ovládaných podávacích válců
Spodní ochranný rám
No-Stress kontrolní systém

Benzin jako diesel

Jelikož v roce 2019 vstoupily v platnost přísnější emisní normy Stage V, podle kterých všechny nové dieselové motory o výkonu více než 19 kW (26 hp) musejí být vybaveny filtrem pevných částic což vedlo ke zdražení těchto pohonných jednotek. Abychom Vám mohli nabídnout cenově výhodnou alternativu k dieselovým štěpkovačům o výkonu 19 kW (25,5 hp) a více, vyvinuli jsme Arborist 150P.

Model Arborist 150P. je standardně vybaven benzinovým motorem o výkonu 37 hp, který si perfektně poradí s dřevem o průměru až 150 mm (6 “). Stejně jako všechny ostatní modely řady Arborist od společnosti GreenMech má i Arborist 150p šasi z vysoce kvalitní oceli. Je zkonstruován s důrazem na sílu a spolehlivost. Motor je chráněn izolačními ocelovými panely, zajišťujícími skvělé odhlučnění. Panely však mohou být při rutinní údržbě snadno vytaženy.

Široká násypka (970 x 790 mm) v kombinaci s velikým vstupním otvorem k podávacím válcům (150 x 230 mm) umožňuje rychlé štěpkování i rozložitých větví. Díky tomu je snížen potřebný počet ořezů motorovu pilou až o stovky denně, což šetří čas i náklady.

Arborist 150p je standardně dodáván s patentovaným systémem Disc-Blade. Nože tohoto systému vydrží až 150 hodin práce bez potřeby opětovného nabroušení.

Pokud však preferujete dieselový motor, určitě zvažte náš model Arborist 150D MAX s motorem Kubota o výkonu 19 kW (26 hp). Arborist 150MAX splňuje nové legislativní požadavky, váží méně než 750 kg a je dostupný za cenu šetrnou ke každé peněžence.

Fotogalerie a videoukázka

Zjistěte více o Arborist 150P

Máte zájem o více informací, předvedení, nebo zapůjčení stroje? Kontaktujte nás!

Potřebujete půjčit štěpkovač? Vyzkoušejte naši půjčovnu.