Štěpkovač GreenMech EVO 205D

Úvod / Stroje / Štěpkovače / Štěpkovače přívěsné za automobil / Štěpkovač GreenMech EVO 205D

Štěpkovač GreenMech EVO 205D

Představujeme  vrchol evoluce ve své třídě – štěpkovač  GreenMech EVO205D, navržený přesně podle Vašich potřeb. Ať už jste profesionální arborista, lesník, nebo máte velký sad, EVO 205 je konstruován tak, aby se vypořádal s jakoukoliv výzvou s nepřekonatelnou efektivitou.

Poháněný robustním motorem Kubota o výkonu 50 hp, GreenMech EVO 205D dokonale spojuje spolehlivost a výkon. Jeho dvojice horizontálně ovládaných hydraulických podávacích válců zajišťuje hladký přísun materiálu do štěpkovače, aby byla Vaše práce co nejjednodušší a nejefektivnější.

Klíčové vlastnosti pro maximální efektivitu:

  • Velká vstupní násypka: Bez problémů štěpkuje složitě rozvětvené kusy dřeva bez nutnosti rozsáhlého předřezávání motorovu pilou což šetří Váš čas i peníze.
  • Horizontální podávací válce: Bez problémů zachytí a plynule přivedou štěpkovaný materiál k nožům, zvyšující produktivitu.
  • Bezpečnost na prvním místě s plovoucím ochranným rámem: Řada EVO je vybavena plovoucím rámem pro rychlé a bezpečné zastavení podávacích válců z jakékoliv pozice.
  • Nastavitelná rychlost podávacích válců: Dává vám kontrolu nad přísunem materiálu a velikostí štěpky.
  • Mohutný disk: Vážící 126 kg, náš disk poskytuje nepřekonatelný štěpkovací výkon.

Pozvedněte vaše úkoly údržby pozemků s GreenMech EVO 205. Zažijte efektivitu, bezpečnost a výkon jako nikdy předtím.

Fotogalerie

Zjistěte více o EVO 205D

Máte zájem o více informací, předvedení, nebo zapůjčení stroje? Kontaktujte nás!

Potřebujete půjčit štěpkovač? Vyzkoušejte naši půjčovnu, štěpkovač EVO 205D je také k dispozici v široké síti půjčoven Zeppelin.