Štěpkovač GreenMech EVO 165DT

Úvod / Stroje / Štěpkovače / Samochodné štěpkovače / Štěpkovač GreenMech EVO 165DT

Štěpkovač GreenMech EVO 165DT

Představujeme Vám zbrusu novou řadu štěpkovačů GreenMech EVO 165, která přináší novou definici pojmu štěpkovač. Tento štěpkovač vznikl přesně podle požadavků našich zákazníků a je připraven splnit všechny úkoly, které před něj postavíte.

Model GreenMech EVO 165DT je poháněn výkonným dieselovým motorem Vanguard o výkonu 25 hp, který zaručuje spolehlivý a efektivní provoz. Dvojice horizontálních hydraulicky ovládaných podávacích válců umožňuje plynulý přísun materiálu k nožům, zatímco kulaté štěpkovací nože Disc-Blade zajišťují bezkonkurenční štěpkovací výkon.

Výsuvné pásy umožňují dostat Váš štěpkovač i do nejužších prostor a zároveň po roztažení zajistí maximální stabilitu. Vysoká světlá výška 194 mm usnadní pohyb v náročném terénu a přepínač Jízda/Štěpkování zvyšuje Vaši bezpečnost. Skládací platforma pro řidiče Vám umožní pohodlnou jízdu za štěpkovačem.

Veliká vstupní násypka umožňuje štěpkování i složitě rozvětvených kusů dřeva a snižuje tak nutný počet ořezů motorovou pilou, šetří Vám čas i peníze. Plovoucí ochranný rám zajišťuje bezpečné a rychlé zastavení podávacích válců z každého místa a nastavitelná rychlost podávacích válců umožňuje regulaci přísunu materiálu a nastavení velikosti štěpky.

Tento štěpkovač GreenMech EVO 165DT je skutečně špičkový stroj, který přináší nejmodernější technologie a nejlepší výkon na trhu. Ušetřete svůj čas a peníze s tímto dokonalým štěpkovačem od GreenMech.

Videoukázka

Zjistěte více o EVO 165DT

Máte zájem o více informací, předvedení, nebo zapůjčení stroje? Kontaktujte nás!

Potřebujete půjčit štěpkovač? Vyzkoušejte naši půjčovnu, štěpkovač EVO 165DT je také k dispozici v široké síti půjčoven Zeppelin.