Štěpkovač Greenmech Arbtrak 150

Úvod / Stroje / Štěpkovače / Samochodné štěpkovače / Štěpkovač Greenmech Arbtrak 150

Arbtrak 150 překonává očekávání v každém řezu

Profesionální štěpkovač Arbtrak 150
Vertikální uložení podávacích válců
Kotoučové ostří Disc-Blade
Odolné a robustní zpracování

Objevte štěpkovač Arbtrak 150, špičkovou technologii poháněnou dieselovým motorem Kubota o výkonu 34 hp, který splňuje nejpřísnější emisní normu Stage V. Tento stroj kombinuje výkon s udržitelností a dlouhou životností, přičemž jeho konstrukce z pevné kvalitní oceli zaručuje nejvyšší odolnost a spolehlivost.

Arbtrak 150 snižuje provozní náklady na minimum, a to díky svému jednoduchému, avšak extrémně efektivnímu designu. Jeho schopnost rychlého pohybu (3 km/h) a světlá výška 274 mm zajišťují bezproblémové překonávání terénu.

Jeho unikátní skládací plošina nabízí flexibilní použití, ať už preferujete chůzi za strojem, nebo se chcete na delší trasy nechat svézt. Ochranné ocelové kryty motoru nejen zvyšují bezpečnost, ale i usnadňují údržbu.

Díky schopnosti zpracovávat i nepravidelně tvarované větve ušetříte s Arbtrak 150 stovky řezů motorovou pilou. Vertikální hydraulické podávací válce zajistí, že každý kus materiálu bude pevně držen a efektivně zpracován.

Intuitivně umístěné spouštěcí tlačítko a ovládací panel umožňují snadné ovládání stroje. Systém No Stress pak chrání stroj před poškozením nožů a přetížením motoru, což zvyšuje jeho životnost.

Standardně vybaven revoluční technologií od GreenMech – inovativními Disc Blade noži pro maximální efektivitu a flexibilitu ve zpracování materiálu.

Fotogalerie a videoukázka

Technická data

Maximální kapacita 150 mm
Rozměr vstupního otvoru 160 mm x 230 mm
Rozměr vstupní násypky 970 mm x 790 mm
Délka transportní 3000 mm
Šířka 1171 mm
Výška 2380 mm
Hmotnost 1046 kg
Rychlost otáček 1700 za min.
Počet nožů 4x Disc Blade nebo 2x rovné ostří
Podávací válce 2x vertikální hydraulické s vlastním hydraulickým okruhem a možností regulace
Rozměry pásů 1450 mm x 230 mm x 300 mm

Zjistěte více o Arbtrak 150

Arbtrak 150, i přes ukončení výroby, zůstává přístupný pro půjčení v síti půjčoven Zeppelin, a stále představuje ideální řešení pro vaše podnikání díky jeho výkonu, efektivitě a adaptabilitě.