Štěpkovač Greenmech Arborist 200

Úvod / Stroje / Štěpkovače / Štěpkovače přívěsné za automobil / Štěpkovač Greenmech Arborist 200

Štěpkovač Greenmech Arborist 200

Štěpkuje až do průměru 200 mm
Dieselový motor Kubota o výkonu  45 hp
Štěpkovací technologie Disc-Blade
Dvojice horizontálních hydraulicky ovládaných podávacích válců
Spodní ochranný rám
No-Stress řídicí systém
Hmotnost 1260 kg

 

Neúnavný pracant s velkorysou kapacitou

Větší bratr zavedeného modelu Arborist 150.
Efektivní a jednoduše ovladatelný Arborist 200, je stejně jako ostatní modely řady Arborist je navržen s důrazem na kvalitu, výkon, sílu a efektivitu. Arborist 200 Začíná tam, kde Arborist 150 končí. Veliká násypka (1200 x 840 mm) a vstupní
otvor o rozměrech 200 x 280 mm umožní štěpkování i rozvětveného materiálu. Šasi je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli s vysokou pevností v tahu.

Arborist 200 velmi dobře slouží rozvíjejícímu se trhu s palivovým dřevem. Je určen k rychlé likvidaci odpadu z použitelného dřeva. Snadno si poradí s rozložitými větvemi, snižuje tak množství nutných ořezů motorovou pilou o stovky denně a šetří tak Váš čas i peníze.

Tento stroj je poháněn dieselovým motorem Kubota o výkonu 45 hp. Motor je chráněn ocelovými panely zajišťujícími
robustnost a tichý chod. Panely lze při pravidelné údržbě snadno vyjmout.
Materiál je přiváděn k nožům dvojicí horizontálních hydraulicky ovládaných podávacích válců. Válce řídí patentovaný No-Stress systém, automaticky reguluje optimální přívod dřeva k nožům a zabraňuje tak přetížení stroje a zvyšuje jeho efektivitu. Arborist 200 je vybaven i spodním ochranným rámem.

Zjistěte více o Arborist 200

Upozorňujeme, že model Arborist 200 již není ve výrobě, jeho nástupcem je model EVO 205D. Nicméně, štěpkovač GreenMech Arborist 200 je stále k dispozici v široké síti půjčoven Zeppelin.