Představujeme vám zcela novou řadu štěpkovačů ECO 135 od společnosti GreenMech. Ačkoliv se jedná o menší stroje, mohou se pochlubit všemi charakteristickými vlastnostmi, které jsou synonymem značky GreenMech. Jsou vybaveny horizontálním uložením podávacích válců, protizátěžovým systémem No-Stress a samozřejmě kulatými noži Disc-Blade. Tyto štěpkovače si snadno poradí s dřevem o průměru až 135 mm a jsou ideální volbou pro arboristy, krajináře i půjčovny strojů.

Momentálně jsou k dispozici ve dvou variantách: ECO 135 na pevném podvozku a ECO 135TT na plně otočném podvozku. Oba modely jsou poháněny ekonomickým, ale výkonným benzinovým motorem Loncin s výkonem 24 hp.

Během nedávného veletrhu ArbShow 2023 ve Velké Británii řekl Martin Lucas, ředitel prodeje společnosti GreenMech, Ltd., následující:

„Model ECO 135 nabízí brilantní produktivitu a vynikající poměr cena/výkon a to již v základní specifikaci. S hmotností nižší než 750 kg a se všemi oblíbenými prvky, které jsou již synonymem pro spolehlivost a bezpečnost. Skutečnost, že je k dispozici verze s plně otočným podvozkem, představuje skvělý bonus, zejména pro zákazníky, kteří potřebují maximální flexibilitu při práci“

Sériová výroba modelů ECO 135 začne v červnu 2023. Brzy poté bude řada ECO 135 rozšířena o mnoho prvků volitelné výbavy, jako je variabilní výška vstupní násypky, rezervní kolo, úložný prostor na nářadí, LED osvětlení a balíček GreenMech HushChip, který snižuje hladinu hluku a poskytuje ještě lepší ochranu klíčových komponent.

Máte zájem o další informace, kontaktujte nás!

Potřebujete štěpkovač ihned? Podívejte se na možnosti půjčení.