Štěpkovač GreenMech ARBTRAK 200

Štěpkuje až do průměru 200 mm.
Turbodieselový motor Kubota o výkonu 45 hp
Štěpkovací technologie Disc-Blade
No-Stress řídicí systém
Spodní ochranný rám
Dvojice horizontálních hydraulicky ovládaných podávacích válců
Vysokorychlostní pásový podvozek
Hmotnost 1600 kg

Jde tam, kam běžné štěpkovače nemohou

ArbTrak 200 je navržen tak, aby se bez problémů dostal i do nejméně přístupného terénu. Na tento populární štěpkovač se můžete vždy zcela spolehnout. Jeho vysoká světlá výška (274 mm) umožňuje přístup i do složitého terénu. Jeho maximální rychlost je 3 km/h. Pro řidiče je připravena výklopná plošina. Tu oceníte především u přepravy na větší vzdálenosti.

Aby byl snížen počet nutných ořezů motorovou pilou má ArbTrak 200 velikou násypku (1200 x 840 mm) i vstupní otvor (200 x 280 mm). Můžete tak štěpkovat i rozvětvené dřevo.
Materiál je k nožům přiváděn dvojicí velmi výkonných horizontálních hydraulicky ovládaných podávacích válců.

ArbTrak 200 je standardně dodáván s patentovaným systémem Disc-Blade. Tyto nože vydrží až 150 hodin práce bez potřeby opětovného nabroušení.
O optimální přívod materiálu k nožům se stará patentovaný No-Stress systém, zabraňuje tak přetížení stroje.

Šasi je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli s vysokou pevností v tahu. Používání modelu ArbTrak 200 je velice jednoduché a cenově efektivní. Je poháněn turbodieselovým motorem Kubota o výkonu 45 hp. Motor je chráněn ocelovými panely zajišťujícími robustnost a tichý chod. Panely lze při pravidelné údržbě snadno vyjmout. Ovládací panel je umístěn spolu s tlačítkem pro reset na bezpečném a pohodlně dosažitelném místě na boční straně násypky. ArbTrak 200 je též vybaven spodním ochranným rámem.