Hledáte spolehlivé a výkonné čerpadlo na vodu, které vám usnadní čištění příkopů, kanalizací, šachet nebo dešťových sudů? Pak akumulátorová čerpadla na vodu Milwaukee, jsou to pravé pro Vás.

Akumulátorová čerpadla na vodu Milwaukee jsou vybavena unikátním filtračním systémem HYDROPASS™, který zabraňuje ucpání přívodu a umožňuje čerpat i znečištěnou vodu. Přečerpáte s ním bílou, šedou i černou vodu. obsahovat písek, bahno, listí nebo jiné nečistoty.

Akumulátorová čerpadla na vodu Milwaukee jsou také velmi efektivní a úsporná. Jsoučástí flexibilních systémů napájení MILWAUKEE® M12™ a M18™, který umožňuje používat jeden akumulátor pro více než 100 druhů nářadí.

Akumulátorová čerpadla na vodu Milwaukee jsou také snadno použitelná a přenosná, vysoce kvalitní a odolná. Jsou vyrobena z pevných materiálů a mají špičkový 4pólový uhlíkový motor, který zajišťuje potřebný výkon. Jsou vybaveny řídicím systémem REDLINK™, která chrání nástroj i akumulátor před přetížením, přehřátím a prodlužuje jeho životnost.

Pokud tedy hledáte spolehlivé a výkonné čerpadlo na vodu, které vám pomůže s různými úkoly, neváhejte a objednejte si akumulátorové čerpadlo na vodu Milwaukee ještě dnes.