Milwaukee® je synonymem pro bezkonkurenční kvalitu pro opravdové profesionály po téměř století. Venkovní elektrické nářadí této značky nabízí vysoký výkon, rychlost a robustnost, aby vaše práce byla rychle hotova. Kromě toho s akumulátorovým nářadím Milwaukee® získáte nulové emise, nižší hluk a provozní náklady. Díky nižším vibracím můžete pracovat pohodlněji a bezpečněji. A navíc se už nemusíte starat o kolísání cen benzínu.

Milwaukee-nářadí-logo

Sekačky

Akumulatorova-sekacka-Milwaukee

Fukary

Akumulatorove-fukary-milwaukee

Plotostřihy

Akumulatorove-plotostrihy-milwaukee

Řetězové pily

Akumulatorova-retezova-pila-Milwaukee

Křovinořezy

Křovinořez Milwaukee

Postřikovače

Postrikovac Milwaukee

Zahradní nůžky

M12_BLPRS-202--App_3

Vodní čerpadla

Cerpadlo Milwukee

Pracovní osvětlení

Osvetleni Milwaukee

QUIK-LOK™

Quik Lok Milwaukee

Akumulátory

Akumulator Milwaukee

Nabíječky

Akumulatory a Nabijecky Milwaukee

Osobní ochranné pomůcky

Milwaukee Osobni Ochranne Pomucky

Pracovní oblečení

Milwaukee Pracovni Obleceni

Příslušenství

Milwaukee Prislusenstvi

2 sytémy 1 nabíječka

S dvouplatformovou nabíječkou Milwaukee získáte jednoduchost a maximální kompatibilitu. Tato nabíječka dokáže rychle a snadno nabít akumulátory pro více než 200 různých typů nářadí.

Napájecí systém QUIK-LOK™

Unikátní všestranný napájecím systém QUIK-LOK vám umožní používat celou řadu nástrojů s jedinou napájecí hlavou M18 FUEL™.  O Pohon se starají bezkartáčové motory POWERSTATE zaručují vysoký výkon, delší životnost. V kobinaci s inteligentním řídicím systémem REDLINK PLUS získáte spolehlivého pomocníka, který vydrží.
Nastavitelná rukojeť a popruh pro maximální komfort a bezpečnost uživatele a zároveň vynikající ovladatelnost. Díky kompatibilitě zařízení QUIK-LOK se všemi akumulátory systému M18 máte k dispozici flexibilitu, kterou od značky Milwaukee očekáváte.

Pohonná jednotka QUIK-LOK

Akumulátorové systémy M12™ a M12 FUEL™

MILWAUKEE® M12™ – akumulátorový systém navržený pro profesionály, kteří vyžadují špičkovou odolnost, kvalitu a výkon. Pro dosažení maximální produktivity doporučujeme vlajkovou edici M12 Fuel™ – nejvýkonnější akumulátorové nástroje v systému M12™.

Akumulátorové systémy M18™ a M18 FUEL™

MILWAUKEE® M18™ – akumulátorový systém s nejvyšším výkonem a největší výdrží na trhu, který poskytuje neuvěřitelnou sílu a výkon pro každou náročnou úlohu. M18 Fuel™ je vlajkovou edicí tohoto systému, která zvyšuje vaši produktivitu a poskytuje největší výkon a výdrž v systému M18™.

Kontaktujte nás

Máte zájem o více informací či o předvedení stroje? Ozvěte se nám