No-Stress Power Control – moderní protizátěžový systém od firmy GreenMech, reguluje rychlost podávacích válců a chrání tak motor před přetížením.

 

Podávací válce štěpkovačeHydraulické podávací válce – Všechny štěpkovače mají regulovatelné hydraulické podávací válce. Ty pomáhají a usnadňují obsluze práci při práci se štěpkovačem.

 

Vstupní otvor štěpkovačeVelká násypka – Všechny štěpkovače mají širokou násypku pro snadné zakládaní štěpkovaného materiálu. Štěpkovač snadno zpracovává rozvětvený materiál.
Ochranný rám štěpkovačeMechanický resetovací systém – Všechny štěpkovače jsou vybaveny mechanickým resetovacím systémem podávacích válců. Tento systém odpovídá nejnovějším požadavkům pro bezpečnost a ochranu Vašeho zdraví. V případě nouze či ohrožení, lze zastavit podávací válce štěpkovače a tím zabránit zranění.

Výfuk štěpky štěpkovačeVýfuk štěpky otočný o 280°  - jednoduchým natočením na Vámi zvolenou stranu určíte, kam bude štěpka dopadat.

Náhradní koloNáhradní kolo - Všechny stroje ChipMaster s vlastním podvozkem jsou vybaveny rezervou. U řady Eco je náhradní kolo volitelným vybavením.
Štěpkovací diskSnadný přístup k ostří - Všechny štěpkovače mají společnou jednu věc, a to snadný přístup k nožům pro provádění údržby, jejich natáčení nebo výměny.
 
 
 
 

Neustále jsme s vámi

Podívejte se na naše videa nebo nás sledujte na facebooku »